Vincent Aboubakar: Şampiyon olmaya geldim

Vincent Aboubakar, Beşiktaş’a transferinin ardından ilk kez konuştu. Kamerunlu santrfor, siyah-beyazlıların 2-0 kazandığı Kayserispor maçını değerlendirdi. Beşiktaş’a döndüğü için mutlu olduğunu belirten Vincent Aboubakar, “Öncelikle başkanımıza, menajerime, hocamıza, takım arkadaşlarıma, taraftarlarıma teşekkür ediyorum 3. defa gelmemi sağladıkları için. Beşiktaş’a gelmek gururdur. Şampiyonluk için oynamak benim için çok önemli. Beşiktaş’a döndüğüm için çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Kamerunlu santrfor, siyah-beyazlılara transfer süreci hakkında “Beşiktaş benim için her zaman bir seçenek. Buradaki herkesi tanıyorum. Beşiktaş benim ailem. Yapacak çok işimiz var. Ben buraya katkı sağlamaya geldim. Takımda kazanma ruhu var. Devam edeceğiz kazanmaya. Zor bir lig. Beşiktaş’ın hak ettiği yer her zaman zirvedir, şampiyonluklardır” açıklamasını yaptı.

Son olarak şampiyonlukla ilgili gelen soruyu cevaplayan Vincent Aboubakar, “İnanacağız ve çalışacağız. Böylece her şey mümkün” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.